BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI KOMŞULARIMIZA ULAŞTIRILIYOR!

BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI KOMŞULARIMIZA ULAŞTIRILIYOR!


DEĞERLİ BAŞAKŞEHİR

1.ETAP SİTE SAKİNLERİ

       Kıymetli Komşularımız,

       Prensibimiz ve iş ahlakımız gereği, sadece su, elektrik, personel maaşlarını ödeyerek, etrafa biraz da çiçek serpiştirip görsel güzellik sunarak, asli işleri sümen altı eden, öteleyen, günü kurtaran kolay bir yönetim anlayışını değil, kıymetli desteklerinizle bizlerin de yaşam alanı olan sitemiz için tüm enerjimizle, heyecanımızla, tecrübemizle zoru tercih ederek, özet olarak bilgilerinize sunduğumuz  işleri başarıyla gerçekleştirdik.

         Dikkat ederseniz kitapçığımızda yönetim kurulu başkan ve üyelerinin isimleri dahi yazılmamıştır. Çünkü bu yapılan işlerdeki başarı, sadece yönetim kuruluna ait değildir. Başarı; site sakinlerinin bizlere verdiği destek, personelimizin gayreti, blok yöneticilerinin ve yönetim kurulunun emekleri ile birlikte oluşmuştur.

       Bu nedenle çalışmalarımızı yaparken bizleri destekleyen siz site sakinlerimize, blok yöneticilerimize ve çalışmalarıyla bize katkı ve hizmet sunan tüm site personelimize teşekkürler ediyoruz.

Değerli Komşularımız, Gerçekleşen Projeler Yapılan İşler ve Personel İle İlgili Çalışmalara dair Bilgilendirme kitapçığımız Yönetim Kurulu Üyelerinin kendi  katkılarıyla ve Sema Kırtasiye’nin sponsorluğu ile basılarak kısa süre sonra tarafınıza ulaştırılacaktır!

 

                                                                                                         Saygılarımızla.

                                                                                                            Ekim 2021

                                                                                             BAŞAKŞEHİR 1. ETAP SİTE YÖNETİMİ

 

 

 

ÇALIŞMALARDAN BAZI KARELER

Masaüstü Bilgisayar Kullanıyorsanız Fotoğraf Netliği İçin Lütfen İlgili Fotonun Üzerini Tıklayınız!