ÇALIŞMALAR HAKKINDA GENEL BİLGİ!

ÇALIŞMALAR HAKKINDA GENEL BİLGİ!

ÇALIŞMALAR HAKKINDA GENEL BİLGİ!

Çalışma felsefemiz her zaman “Rutinden Daha Fazlası” düsturu oldu.

Asansör yenilemeleri, ısı sistemleri, blok su tesisatları, saha kameraları, paratoner yenilemeleri, blok elektrik pano yenilemeleri, blok su depo kaplama yenilemeleri ana çalışmaları, bildiğiniz üzere ek bütçeli süreci meşakkatli olan çok yüksek performanslı çalışmalardır. 

Hamdolsun değerli desteklerinizle alnımızın akıyla üstesinden geldik.

En önemlisi de personelin maaşını zamanında alabilmesi, kurumsal tahsilat yeteneğinin arttırılması, tedarikçilere borçlanılmaması, pek çok kalemde tasarruf sağlanılarak aidatların daha da minimize edilmesi çalışmalarını eş zamanda yürüttük ve başarılı olduk.

Teknik ve Çevre ekibinin çalışmalarının daha da performanslı hale getirilmesi için özel gayret sarfedildi. Hep birşeyler üretilme ve daha fazla fayda sağlama refleksi ve gayreti sürekli teyakkuzda. O kadar çok çalışma var ki, bunların pek çoğuna internet sitemizin duyuru ve haberler bölümünden ulaşabilmeniz mümkün!

“Rutinden Daha Fazlası” çalışma felsefesi nedir?

Teknik, Çevre, İdari ekibimiz yeri geldiğinde mevcut pozisyonundan çok daha fazla alanda görev yapar, katkı sunar. Yani bir elektrik, elektronik, tesisat ustasını çatıda kiremit aktarırken görebilir, bir çevre temizlik personelini teknik çalışmalara destek verirken kazma kürek çalışırken; bir halkla ilişkiler personelimizi muhasebeye ya da diğer idari işlere destek verirken görebilir, fedakarlığa şahit olabilirsiniz!

Elbette kolay olmadı bu!  Çalışma arkadaşlarımız zaman içinde samimiyetimize şahit olunca, yaşam alanımızla ilgili faaliyetlere olağanüstü katkı sunmaya başladılar.

Sağduyulu komşularımızın, yöneticilerimizin, yönetici adaylarımızın site hizmetlerine dair tuttukları hafıza ajandalarında, kimlerin ne yapıp ne yapamadıkları, kimlerin site hizmetlerine dair enerjilerinin yüksek olup olmadıkları gayretlerine, fedakarlıklarına varıncaya kadar olan durumları, halleri detaylıca kayıtlı! 

Yaşam alanımıza emeği geçen başta kıymetli çalışma arkadaşlarımız ve değerli destekleri için tüm yöneticilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Selam ve Dua ile.