TADİLATINIZIN UYGUNLUĞUNU MUTLAKA SİTE YÖNETİMİNE ONAYLATINIZ!

 TADİLATINIZIN UYGUNLUĞUNU MUTLAKA SİTE YÖNETİMİNE ONAYLATINIZ!

YASAL SIKINTI YAŞAMAMANIZ İÇİN

TADİLATINIZIN UYGUNLUĞUNU MUTLAKA SİTE YÖNETİMİNE ONAYLATINIZ!

Site Yönetim Planının 42-48. Maddelerine ve de kat mülkiyet kanunu madde 19’a aykırı olan görsel görünümü olumsuz şekilde etkileyen (farklı pencere ebat ve renkleri, balkon uygulamaları, v.b. gibi) iç değişiklik tadilat uygulamaları ile bireysel çanak anten konuşlandırma girişimlerine site sakinlerince haklı olarak tepki gösterilmektedir.

TADİLAT MOLOZLARINIZI MUHAKKAK SİTE DIŞINA YASAL ALANA NAKLEDİNİZ. KONUYLA İLGİLİ ÜCRETİ KARŞILIĞINDA BELEDİYEDEN 444 0 669'DAN YARDIM ALABİLİRSİNİZ!

Yaşanmış dava sonuç örneklerinde ve de açılacak olası davalarda  verilen karar “aslına dönüş tadilatı ve dava masraflarının da yapı planına aykırı uygulama yapanın üstlenmesi” yönündedir.

 Önemle hatırlatırız.

 Saygılarımızla

 SİTE YÖNETİMİ

..........................................................................................................................................................

Tadilat Gün ve Saatleri

 Hafta içi  :  09.00 – 19.00

Cumartesi: 10.00 –  19.00

Pazar       :  12.00 – 18.00

 Tadilat çalışmasında, “blok huzuru ve de komşuluk hukuku adına” bulunulan gün içinde yukarıdaki belirtilen saatlere uyulmasını önemle rica ederiz.

LÜTFEN!

5326 sayılı kabahatler kanununun 41. maddesinde bildirilen 500 TL-5000 TL. aralığındaki cezanın tarafınıza tahakkuk ettirilmemesi için,  tadilat atıklarınızı asansörlere ve ortak mahallere zarar vermeden dışarıya çıkarmanızı ve tadilat atıklarının alınması için 444 0 669'a bilgi vermenizi önemle rica ederiz!

BANYO PENCERENİZİ KÜÇÜLTMEYİNİZ. GİDERLERE ORADAN GİRİLEREK MÜDAHELE EDİLİYOR. HER HANGİ BİR OLUMSUZLUKTA (MASRAFI SİZE AİT OLMAK ÜZERE) KÜÇÜLTÜLEN PENCERE MAHALLİ YIKILMAK ZORUNDA KALIYOR.

Olumsuz durumlarda Belediye bir tutanakla idari para cezası yazarak mali sicile işleniyor.

https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2005/03/20050331M1-2.htm

SİTE YÖNETİMİ İLETİŞİM: 0 212 485 12 06

TADİLAT ONAYI için lütfen Teknik Şef Ahmet Ayazoğlu ile görüşünüz!