TADİLAT PLANLAMANIZ UYGUN MU?

TADİLAT PLANLAMANIZ UYGUN MU?

YAPI PLANINA AYKIRI TADİLAT YAPMAYINIZ!

YASAL SIKINTI YAŞAMAMANIZ İÇİN 
TADİLAT PLANLAMANIZIN UYGUNLUĞUNU MUTLAKA SİTE YÖNETİMİNE ONAYLATINIZ!
MİMARİ PROJEYE,KAT MÜLKİYETİ KANUNUNA VE DE TESCİLLİ TOPLU YAPI PLANINA AYKIRI TADİLAT YAPILAMAZ!
MİMARİ PROJEYE MUHALEFET EDEREK BANYO PENCERENİZİ ASLA  KÜÇÜLTMEYİNİZ. OLAĞANÜSTÜ DURUMLARDA WC,BANYO GİDERLERİNE BU PENCERELERDEN GİRİLEREK MÜDAHALE EDİLMEKTEDİR!

Onay için lütfen Ahmet Ayazoğlu ile görüşünüz!
Site Yönetim Planının 42-48. Maddelerine ve de kat mülkiyet kanunu madde 19’a aykırı olan görsel görünümü olumsuz şekilde etkileyen (farklı pencere ebat ve renkleri, balkon uygulamaları, v.b. gibi) iç değişiklik tadilat uygulamaları ile bireysel çanak anten konuşlandırma girişimlerine site sakinlerince haklı olarak tepki gösterilmektedir.

TADİLAT MOLOZLARINIZI MUHAKKAK SİTE DIŞINA YASAL ALANA NAKLEDİNİZ. KONUYLA İLGİLİ ÜCRETİ KARŞILIĞINDA BELEDİYEDEN 444 0 669'DAN YARDIM ALABİLİRSİNİZ!

GENİŞ BİLGİ: 0 212 485 12 06 Ahmet AYAZOĞLU, Teknik Amir

Yaşanmış dava sonuç örneklerinde, verilen karar “aslına dönüş tadilatı ve dava masraflarının da yapı planına aykırı uygulama yapanın üstlenmesi” yönündedir.

Önemle hatırlatırız.

Tadilat Gün ve Saatleri

Hafta içi  :  09.00 – 19.00
Cumartesi: 10.00 –  19.00
Pazar       :  12.00 – 18.00

Tadilat çalışmasında, “blok huzuru ve de komşuluk hukuku adına” bulunulan gün içinde yukarıdaki belirtilen saatlere uyulmasını önemle rica ederiz.

LÜTFEN!
5326 sayılı kabahatler kanununun 41. maddesinde bildirilen 189 TL. - 5.972 TL. aralığındaki cezanın tarafınıza tahakkuk ettirilmemesi için, tadilat atıklarınızı asansörlere ve ortak mahallere zarar vermeden dışarıya çıkarmanızı ve tadilat atıklarının alınması için 444 0 669'a bilgi vermenizi önemle rica ederiz!